Планшет - складний універсальний пристрій. Особливість планшетів - сенсорний екран, який займає велику частину виробу і є єдиним пристроєм введення. У зв'язку з компактністю, планшет завоював величезну популярність у наш час. Володіючи порівняно невеликою вагою, пристрій дуже зручно у використанні. Але, як правило, що мобільніший пристрій, тим більше він схильний до виникнення різного роду неполадок. Основні поломки виникають зважаючи на крихкість екранів, які досить сильно страждають від непередбаченого падіння. Пошкодитися також може материнська плата і мікросхеми, що знаходяться на ній, в разі ж перегріву, може згоріти відразу ціла група мікросхем. Може пошкодитися інтерфейсний і роз'єм зарядки, кнопки гучності, включення, і акумуляторні батареї.

365 Сервіс надає послуги з ремонту та сервісного обслуговування планшетів. Звернувшись в наш сервісний центр ви можете бути впевнені, що ремонт планшета буде проведений на найвищому рівні, з використанням оригінальних запчастин, ремонт планшетів проводитися на сучасному обладнанні. Поставки оригінальних запчастин, досвідчені інженери, сучасне обладнання допомагають нам відремонтувати планшет в найкоротші терміни.

Наш телефон:      (095) 860-90-77

 

Робота нашого сервісного центру максимально спрямована на вирішення поставлених Вами завдань і усунення несправностей, що виникли у Вашій техніці. Для цього ми володіємо необхідною матеріальною базою, високим рівнем майстерності співробітників і величезним бажанням допомогти Вам.