Багато людей думають, що встановити і налаштувати операційну систему - легко. Достатньо лише вставити компакт диск в привод, вказати ім'я жорсткого диска, вибрати тип файлової системи і чекати. Але все набагато складніше, ніж здається. Практика показує, що операційна система, встановлена і налаштована дилетантом, найближчим часом втрачає свою продуктивність. Незрозуміло куди йдуть ресурси оперативної пам'яті і процесора. І неважливо, наскільки потужна апаратна частина.

Якщо встановлення операційної системи та налаштування комп'ютера буде виконане нашим співробітником, у вас більше не виникне проблем з продуктивністю.

Ми не тільки можемо встановити і налаштувати операційну систему «з нуля». Ми також можемо привести до тями ту, що встановлена на вашому комп'ютері протягом тривалого періоду часу.

Ми виконуємо настройку персонального комп'ютера таким чином, що клієнт не помітить слідів нашої роботи. Ніяких зайвих програм, ніякої зміни інтерфейсу. Однак швидкість роботи помітно зросте. Наш майстер по налаштуванню комп'ютера зможе виконати роботу швидко, якісно і ефективно.

Наш телефон:      (095) 860-90-77

 

Робота нашого сервісного центру максимально спрямована на вирішення поставлених Вами завдань і усунення несправностей, що виникли у Вашій техніці. Для цього ми володіємо необхідною матеріальною базою, високим рівнем майстерності співробітників і величезним бажанням допомогти Вам.